Η ΕΤΑΙΡΙΑ

    H In.Tra.Costa ΕΠΕ δραστηριοποιείται στον κλάδο των μεταφορών τα τελευταία 60 χρόνια, προσφέροντας με αξιοπιστία και ευελιξία  τις υπηρεσίες της σε Ελλάδα και Ευρώπη. Με τον ιδιόκτητο στόλο φορτηγών αυτοκινήτων τελευταίας τεχνολογίας, παρέχουμε με συνέπεια και ασφάλεια τις πιο αποτελεσματικές λύσεις για τις ανάγκες των πελατών μας.


Ποιότητα – Οργανωμένο Δίκτυο Διανομών


    Με ένα συνεχώς επεκτεινόμενο δίκτυο έμπιστων συνεργατών σε όλη την Ευρώπη καταφέραμε να επιτύχουμε τη δημιουργία ενός άμεσα ανταποκρινόμενου δικτύου, που χαρακτηρίζεται από την ταχύτητα, την ευελιξία και την αποτελεσματικότητα στη διαχείριση των φορτίων. Η πολυετής πείρα μας στον κλάδο των μεταφορών, το εξειδικευμένο προσωπικό μας, η ασυμβίβαστη ποιότητα που χαρακτηρίζει όλα τα στάδια εκτέλεσης των υπηρεσιών μας και ο ειδικής τεχνολογίας στόλος μας είναι κάποιοι από τους παράγοντες της ανάπτυξης της εταιρίας μας, που οδήγησαν σε μακροχρόνιες, έμπιστες και συνεπείς συνεργασίες.


Εμπειρία - Έμπειρο Εξειδικευμένο Προσωπικό


    Με μεγάλη συχνότητα αναχωρήσεων προς τις Ευρωπαϊκές χώρες και ιδιαίτερη εξυπηρέτηση στις χώρες της κεντρικής και βόρειας Ευρώπης, είμαστε σε θέση να προσφέρουμε αξιόπιστες και συνεπείς υπηρεσίες στη μεταφορά εμπορευμάτων.


Συνέπεια – Συνεπείς Παραδόσεις/Παραλαβές


Το προσωπικό της εταιρίας μας βρίσκεται στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία

Φίλιππος Κώστας / Filippos Costas
  filippos.costas@intracosta.com

Κατερίνα Νταούλα / Katerina Daoula (Import)
  katerina.daoula@intracosta.com 

Ιωάννα Γεωργιάδου / Ioanna Georgiadou (Export)
  ioanna.georgiadou@intracosta.com 

Λίνα Πέτκου / Lina Petkou (Export)
  lina.petkou@intracosta.com 

Ραφαέλα Ζαχαριάδου / Rafaela Zachariadou
  rafaela.zachariadou@intracosta.com 
Δημήτριος Παπαδημητρίου / Dimitrios Papadimitriou (Accountant)
  account@intracosta.com 

Hristina Uzunova (Accountant Assistant)

  account@intracosta.com 

Ζωή Καπέτου / Zoe Kapetou (Accountant Assistant)

  account@intracosta.com  

Μαρία Δήμου / Maria Dimou (Back Office)

  mary.dimou@intracosta.com 

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

Αποθήκευση

Δυνατότητα υπηρεσιών Logistics

Εθνικές Μεταφορές

Υπηρεσίες εσωτερικής μεταφοράς σε ανταγωνιστικές τιμές

Διεθνείς Μεταφορές

Μεταφορές από και προς τις χώρες της Ευρώπης

Ειδικές Μεταφορές

Μεταφορές φορτίων ειδικών διαστάσεων, βάρους και απαιτήσεων

Track & Trace

Συνεχής και άμεση ενημέρωση για την εξέλιξη της μεταφοράς

GALLERY

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

3ο χλμ Γιαννιτσων Θεσσαλονικης

export@intracosta.com
import@intracosta.com

+30 23820 27111